Hakkımızda  

       Güneypar Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak iş makinaları yedek parçaları ithalat, ihracat ve ticaretini yapmaktayız. İş makinası yedek parça sektöründe, 26 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize birikim ve hizmetlerimizi sunuyoruz.
       2012 yılında Adana Yeni Sanayi Sitesindeki yeni işyerimizde, Güneypar Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz.
       İnşaat, altyapı, madencilik, sondaj, yol, hafriyat gibi sektörlerde kullanılan iş makinalarına ait yedek parçalar (motor, şanzıman, tork konvertor, şaft aktarma, diferansiyel, elektrik, elektronik, hidrolik, pnömatik, sızdırmazlık elemanları) için tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
       Malzemeler konusunda her türlü isteğinize derhal cevap vermeyi, fiyatlarımızda uygun ödeme kolaylıkları dahilinde memnuniyetinizi sağlamayı garanti ediyoruz. Sizlerden gelen talepleri karşılamaktan memnuniyet duyarız.
       Vizyonumuz; Verdiğimiz tüm hizmetleri en iyi olarak yapmak, müşterilerimize en hızlı en kaliteli ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır. Bu vizyon çerçevesinde Türkiye'de örnek firma olma yolunda ilerliyoruz.
       İş makinaları yedek parçalarına ihtiyacınız olduğunda firmamızdan teklif almanızı rica eder, bu vesile ile hayırlı işler dileriz.